آموزش جنسی و زناشوئی -سلامت خانواده • نسخه موبایل • بالا بردن میل جنسی زنان

»بالا بردن میل جنسی زنان


 

 


افزایش میل جنسی زنان و بازگشت میل جنسی به روز های اول ازدواج
شوهر بسیار گرم مزاجی دارم.اما من نسبت به اوایل عقد در چندسال پیش خیلی سرد مزاج شدم با اینکه هیچ مشکلی هم در رابطه ندارم. لطفا دستورهایی برای افزایش میل جنسی در خانم ها پیشنهاد بدین.ممنون
برای ارائه راهکاری افزایش میل جنسی در خانم ها نخست باید علت کم شدن میل جنسی شما را کشف کنیم
 

بررسی علل کاهش یا قطع میل جنسی در بانوان

 

از نظر علمی سه علت ممکن است برای ایجاد اختلال در میل جنسی بانوان موثر و تاثیرگذار باشند. سایق های (حالت برانگیختگی) جنسی ، انگیزش ها و پاسخدهی به محرک های جنسی، این سه عامل هستند.
سایق ها عموما ژنتیکی هستند. به این معنا که مشکلات به وجود آمده برای میل جنسی زنان به صورت ژنتیکی ایجاد شده است. برای درمان این مشکل و افزایش میل جنسی بانوان باید با استفاده از مواد خوراکی و در موارد پیشرفته با استفاده از داروهای مختلف، شرایط عادی را به بانوی سردمزاج برگرداند.
انگیزش ها اما ریشه در روان بانوان دارند. این مشکل، بر اثر موارد مختلف روانی برای زن ایجاد می شود. برای مثال خشونت در رابطه جنسی زوجین باعث ایجاد حس خوبی در زن نخواهد شد و به مرور زمان برای وی سردمزاجی را به همراه خواهد داشت. رابطه های نامشروع و ناموفق گذشته و یا دیدن صحنه های دردناک نیز می تواند از عوامل روانی برای کاهش میل جنسی باشد. افزایش میل جنسی بانوان در این مورد باید با کمک روانشناس انجام شود تا ذهنیت بد وی و خاطرات نامربوطی که از رابطه جنسی در ذهن وی مانده از بین برود. 
در مقابل همسر وی نیز باید با لطافت بیشتر و با احساس مضاعف همراه با عشق بازی های مردانه باید به او حس آرامش را القا کند. مرد باید بداند کهه  افزایش میل جنسی همسرش به نفع خود او نیز خواهد بود!
اما در مورد سوم که پاسخ دهی مناسبی به محرک های جنسی داده نمی شود. محرک های جنسی زنان که در قسمت های مختلفی از بدن وی جای گرفته است به درستی عمل نمی کنند و همین موضوع می تواند کاهش میل جنسی را در پی داشته باشد.
تمامی موارد گفته شده نیاز به درمان دارند و باید با استفاده از روش های مختلف کاری کرد تا افزایش میل جنسی اتفاق بیافتد.
 

خوراکی هایی برای افزایش میل جنسی بانوان

 

برای افزایش میل جنسی بانوان مصرف مواد غذایی و خوراکی با طبع گرم توصیه می شود. همانطور که از اسم بیماری سردمزاجی پیداست، این بیماری باعث سرد شدن بدن و همچنین سرد شدن مغز می شود و راه درمان سردمزاجی نیز استفاده از مواد طبیعی با طبع گرم است.
یکی از مواد موثر در افزایش میلی جنسی بانوان خرماست. خرما در تقویت قوای جنسی معجزه می کند. این میوه خوشمزه نه تنها برای بانوان بلکه برای مردان نیز مفید است. بهتر است زوج  ها به صورت مداوم از خرما استفاده کنند.
یکی از مواد خوراکی که کمتر به آن توجه می شود، ژل رویال است. ژل رویال که از فراورده های زنبور عسل است تاثیرات شگرفی در برطرف کردن ناباروری دارد. در کنار تاثیر بر ناباروری، این ماده که به شدت گرم است برای افزایش میل جنسی بانوان موثر و مفید است. این ماده اگر به همراه عسل مصرف شود تاثیرات فوق العاده بهتری خواهد داشت.
 
گیاه پنج انگشت هم از جمله گیاهانی است که از آن داروهای گیاهی مختلفی ساخته شده که همگی نقش افزایش میل جنسی بانوان را دارند. این گیاه تنظیم کننده هورمون های بدن زنان است و به همین وسیله مشکلات ژنی به وجود آمده در بدن بانوان را برطرف کرده تا میل بیشتری به رابطهه جنسی داشته باشند.
میگو ، زردک ، زنجبیل یا زنجفیل ، انجیر و فندق نیز تاثیرات فوق العاده ای در تقویت قوای جنسی و همچنین افزایش میل جنسی بانوان دارند که نمی  توان به این سادگی ها از آن چشم پوشید.
 

آیا جاذبه جنسی پس از گذشت چندین سال از بین می‌رود؟

 
کم شدن جاذبه جنسی میان زن و شوهر، گرچه رایج و شایع است، هرگز به این معنی نیست که طبیعی است. به این بستگی دارد که چگونه از رابطه و ازدواج خود مراقبت کنید. دلیل ناپدید شدن جاذبه جنسی این است که رابطه زن و شوهر موفق نبوده است. هنگامی که شما و همسرتان به لحاظ جسمانی، احساسی، عاطفی، فکری، عقلانی و معنوی با هم همخوان نیستید به لحاظ جنسی نیز همخوان نخواهید بود.
آیا جاذبه جنسی پس از گذشت چندین سال از بین می‌رود
جاذبه جنسی در روابط و ازدواج یک شبه سرد نمی‌شود. از دست رفتن شور و حرارت جنسی نتیجه سالها کتمان، انکار، نادیده انگاشتن و قرار ندادن ازدواج به عنوان اولویت اول زندگی، مطالبه نکردن خواسته‌ها و نیازها، حل و فصل نکردن مسایل و مشکلات و درگیری‌ها، التیام ندادن خشم‌ها و انزجارها و نیاموختن روش ارتباطی صحیح برای موفق شدن در عشق و ازدواج است.
این الگوها و عادت های رفتاری ناسالم باعث می‌شوند عاشق و معشوق پس از گذشت چند سال به دو هم اتاقی تبدیل شوند. باید به خاطر داشته باشید که اغلب موارد جاذبه جنسی هرگز از بین نمی‌رود بلکه زیر خروارها احساسات ابراز نشده و عادات بد و ناسالم مدفون می‌شود.
 

آیا بازگرداندن میل جنسی از دست رفته امکان‌پذیر است؟

آیا بازگرداندن میل جنسی از دست رفته امکان‌پذیر است
 

 
مطلب پیشنهادی سایت تنظیم خانواده
 
 
مشاوره ازدواج و زناشویی - تلفنی - آنلاین - حضوری

 


ارسال شده در سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت 11:55 قبل ‏از ظهر توسط admin


{ بازگشت }

دسترسی

عضویت در سایت
خرید بسته آموزشی زوج خوشبخت